Aurimas Guoga
O tuo tarpu Amerikoje…
Per vakar dieną, kadangi tai buvo šeštadienis ir teisėsauga nesugebėjo nieko naujo prisidirbti, pažvelgsime kas tuo tarpu vyksta užsienyje. Ten taip pat plūkiasi darbuojasi pedofilų partija, ką liudija prieš kelias dienas JAV pratrūkęs skandalas. Paaiškėjo, kad net trys pagrindinės žiniasklaidos kanalai – NBC, ABC ir CBS – dirbo ranka rankon siekdami užgniaužti informaciją apie pedofilų darbus. Perpasakosiu, ką apie tai pasakoja The Dailly Caller straipsnis NBC, ABC And CBS Appear To Have Run Cover For World’s Most Powerful Rape Rings.
NBC mėgino nuslėpti apie galingojo žiniasklaidos magnato Harvey Weinsteino seksualinius prasižengimus. H.Weinsteinas žinojo apie NBC laidų vedėjo Matto Lauerio seksualinius šėliojimus, todėl įtikino NBC nieko nepranešinėti apie tai, kad H.Weinsteinas tratina visas iš eilės jaunas aktores, kurias sumanė paversti Holivudo žvaigždėmis.
ABC nuskandino savo žurnalistės Amy Robach interviu su pagarsėjusio pedofilo Jeffry Epstein auka. Dabar, kai J.Epstein veikla jau visiškai išlindusi į paviršių, jai apmaudu, kad prieš tris metus jos darbdavys ABC neleido paviešinti šio interviu. Tame interviu J.Epstein auka liudija, kad į pedofiliją, be kitų, įsivėlęs ir Jungtinės karalystės princas Andrew; Bekingemo rūmai ėmėsi žygių, kad šis vaizdo įrašas nepatektų į viešumą.
CBS atleido savo darbuotoją Megin Kelly, kuri anksčiau dirbo ABC ir kuri, kaip mano jos buvusi darbovietė, paviešino pokalbį su anksčiau minėta Amy Robach, kur ji ir pasakoja kaip ABC neleido paviešinti jos interviu su J.Epstein auka. CBS to pakako M.Kelly atleisti. Visa tai rodo, kaip glaudžiai bendradarbiauja žiniasklaida dangstydama elito seksualinius nusikaltimus.
Po šios informacijos pasirodymo Youtube apžvalgininkas Steve‘as Turley apžvelgė drastiškai krintančius pagrindinės žiniasklaidos reitingus ir pagal esamas tendencijas tvirtina, kad tai, ką mes šiandien vadiname pagrindine (meinstrymine) žiniasklaida, po daugiausia penkerių metų tokia jau nebebus – tai yra, visokie CNN ir panašūs televizijos bei interneto kanalai praras virš 80 proc. geidžiamos auditorijos, o tuo pačiu ir dominuojančios žiniasklaidos statusą.